služby

_MG_3680.jpg

foce

Co krásnějšího si můžete odvézt z dovolené než vzpomínky, bohužel naše hlava si nedokáže vše zapamatovat a proto tu jsou fotografie, které tu krásu okamžiku zachytí už navždy. Nabízíme profesionální focení na pláži či na odlehlých útesech, vodopádech atd. Focení může být pro jednotlivce, pár či rodinu. Veškeré fotografie dostanete od nás nahrané na cd disku, plus pár profesionálně upravených a vyvolaných fotek do vašeho rodinného alba. 
Tato služba je již zahrnuta v ceně balíčku PRÉMIUM a EXCLUSIVE.

video

Chcete zachytit živou vzpomínku z vaší dovolené? Natočíme vám a profesionálně sestříháme ty nejkrásnější okamžiky, které tu s námi prožijete. Několika minutový sestřih, toho nejlepšího si domů odvezete na památku na vaším USB úložišti, nebo stáhnout online. Avšak pokud budete tuto službu chtít, můžete si ji přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty. 
Tato služba je již zahrnuta v ceně balíčku PRÉMIUM a EXCLUSIVE.

Kika0145 1.jpg
_MG_2335.jpg

svatby

Rozhodli jste se udělat ve svém životě významné rozhodnutí a požádat svou polovičku o ruku? Není lepší místo než na exotickém ostrově např. na pláži při zvuku šumějícího oceánu a západu slunce a to vše Vám zdokumentujeme na videu a fotografiích. Tuto službu si můžete přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty.

VEČEŘE

Zpříjemněte si svoji nezapomenutelnou dovolenou romantickou večeří při svíčkách ve dvou v soukromí na nádherné pláži při západu slunce, nebo si jen tak poseďte s kamarádem/kou u dobrého jídla.
Tato služba je již zahrnuta v ceně balíčku PRÉMIUM a EXCLUSIVE.

rsr-romantic-set-dinner.jpg

© 2023 by Tropický ráj Bali. Copyright www.tropickyrajbali.cz Tel.: +420 326 634 433 E-mail: tropickyrajbali@gmail.com